Sağlamlık ve Kolay Kullanımı En İyi şekilde Birleştiren Barkod Okuyucu Motorola LS3578-FZ

Eylül 23, 2014

Motorola Solutions sahip olduğu geniş OT/VT ürünleri ile İşletmelere faydalı çözümleri BOER Bilişim aracılığı ile sunmaya devam ediyor. Geniş endüstriyel alanlarda kullanım için ideal bir cihaz olan LS3578-FZ gereken her özelliğe sahiptir.

Motorola LS3578-FZ endüstriyel standartlara uygun bir sağlamlığa sahiptir. IP seviyesi 65tir ve bu sayede toz ve sıvı dayanımı çok yüksektir. Dayanıklı yapısı sayesinde 2 metre yükseklikte betona çakıldığında bile zarar görmez ve fonksiyonlarını kaybetmez. Sağlamlığın yanında yoğun okuma işlemleri için gereken hızlı okuma performansıyla da iş gücüne katkı sağlar. 1D lazer okuyucusu ile tüm 1D barkodları tek seferde en hızlı ve doğru şekilde okuyabilir. LS3578-FZ’yi diğer okuyuculardan ayıran ayrı bir gelişmiş özelliği de “Fuzzy Logic” teknolojisidir. Bu teknolojisi sayesinde hasarlı, bulanık ya da kalitesiz basılmış barkodlar bile hızlı ve doğru şekilde okunabilir. Tüm bu okuma performansı ve sağlamlığın yanı sıra LS3578-FZ kablosuz kullanım özelliğine sahiptir ve 100 metrelik haberleşme mesafesi ile geniş alanlarda çalışanlar rahat bir şekilde kabloların kısıtlamalarına maruz kalmadan çalışmalarına olanak sağlar. Ergonomik yapısı sayesinde ele rahat oturur ve eli yormaz bu sayede uzun süren okuma işlemlerini çalışanlar için daha konforlu hale getirir.

Büyük depolar ve üretim alanlarındaki veri toplama işlemlerinin çok rahat ve verimli gerçekleşmesini sağlayan bu cihaz sunduğu performansıyla da güvenilir bir yatırım olduğunu kanıtlar.

Yorum Yapılmamış

Yorumlar kapalı.