Binance Güvenilir Mi?

Ekim 28, 2021

İnternetin hayatımızda vazgeçilmez hale gelişi ile beraber birçok yenilik yaşanmaya başladı. Bundan yaklaşık 30 sene önce insanlar bir gün içerisinde çok daha az işi yüksek zaman diliminde yapıyorlardı. İnternet ile beraber değişen düzene kripto paralar da eklendi. Son yıllarda yükselerek kendini ön plana çıkaran kripto paralar adeta gerçek devletlerin bastığı paralar ile eşdeğer hale geldi. Kripto paralara yavaş yavaş güvenmeye başlayan insanların bu coinleri alıp satabilecekleri bir borsa ihtiyacı doğdu.

Kripto Para Borsası Ne İş Yapar?

Kripto para borsaları bu paraların alımı ve satımı ile ilgili işlemlerin yapıldığı borsalardır. Bu borsaların büyük bir faydası da yatırım yaparken müşterilerine sunduğu verilerdir. İşlem hacmi ne kadar artar ise elde edilecek veriler gerçeğe o kadar yakın hale gelmektedir. Kripto para borsalarında bu nedenle işlem hacimleri son derece değerli özelliklerdir. Bu borsaların kar yaptıkları alanlar ise reklamlar ve komisyonlardır. Bu nedenle her borsada yapılan işlemler için belirli tutarda komisyon bedeli alınır. 

TR Binance Güvenilir mi?

Kripto para borsası denildiğinde akla ilk gelen borsa Binance’tır. Malta merkezli kurulan Binance borsası dünyanın en güvenilir piyasa ağlarından birine sahip bu ülkede vergi sitemine tabii bir şirket konumundadır. Bu nedenle binance güvenilir mi? sorusunun cevabı evet olacaktır. Binance dünyada en yüksek işlem hacmine sahip kripto para borsası olduğu için coinler ile ilgili kesine yakın sonuçlar verir.

Bu veriler ışığında borsa oyuncuları daha rahat tahminler yapar ve bu tahminleri kazanca dönüştürebilir. Türkiye’de de yeni bir borsa açan binance, ülkemizde vergi ödemekte ve en ciddi bankalar ile anlaşmalı haldedir. Yapılan her işlem için makbuz kesilmektedir. Bu nedenle hem binance hem de binance tr için güvenilir borsalar demek mümkündür. 

Yorum Yapılmamış

Yorumlar kapalı.