Dadi Coin Hakkında

Nisan 6, 2021

DADI, hesaplama gücünün dengesini büyük şirketlerden uzaklaştırarak insanların sahip olduğu eşler arası bir ağdır. DADI ağı, geleneksel bulut hizmetlerine kıyasla % 90’a varan tasarruf ve iyileştirilmiş verimlilik ve performans sunar. Dizüstü bilgisayar, oyun konsolu veya herhangi bir bağlı cihaz kullanan herkes, kira için uygun hesaplama kapasitesi sağlayarak gelir elde edebilir. Coin düğümü olarak jeton kazanmak ister misiniz? Bulut bilişim hizmetlerinden tasarruf edin? DADI Web Hizmetleri ile inanılmaz dijital ürün inşa etmek? DADI ile şimdi kayıt olun.

Haber, etkinlik ve ürün veya hizmetlerimizi duymak için şimdi kaydolun. İlgilendiğiniz, araştırma için kullandığımız ve genel olarak gönderdiğimiz içeriği bildirdiğimiz hizmetleri de belirtebilirsiniz. Bağımsız bir platform olarak veya tam yığın web uygulaması olarak API ile çalışabilen bir düzenleyici şablon oluşturucu katman. DADI Publish için simgedir. Yayınla: İçerik oluşturma dünyasına bir yazar penceresi. Düzenleyici iş akışını optimize etmek için tasarlanmış esnek arayüzler.

 

DADI Nedir?

DADI API, dijital platformunuza omurga olarak hareket etmeye hazır hızlı bir kurulum veri katmanıdır. Bir şablonlama katmanına, bir mobil uygulamaya veya başka bir veri tüketicisiyle birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve DADI teknoloji paketindeki diğer uygulamalarla birlikte kullanılabilir. Coin borsalarında henüz işlem görmemektedir.

İşletmenizin / etki alanınızın mantığını (verilerin nasıl oluşturulduğunu, görüntülendiğini, depolandığını ve değiştirildiğini belirleyen gerçek dünya iş kurallarını kodlayan bir platformun bir bölümünü) içerebilir. DADI API’sı, dakikalar içinde eksiksiz bir veri katmanına sahip olmanızı sağlar. Verilerinizi kolayca filtreleyin ve sıralayın: Verilerinizi filtrelemek ve sıralamak için MongoDB stili sorgulamanın gücünü kullanın.

 

Dijital Para Birimi

  • Esnek veritabanı desteği: MongoDB, CouchDB ve RethinkDB dahil olmak üzere çoklu veritabanı bağlayıcıları için destek.
  • Otomatik veritabanı indeksleme: Temel veritabanınızı dizine eklemek, koleksiyonlara yapılandırma öğeleri eklemek kadar basittir.
  • Otomatik giriş doğrulama: Giriş doğrulaması için koleksiyonlardaki alanları kolayca yapılandırın.
  • Toplama düzeyinde erişim kontrolü: İnce taneli bir yetkilendirme katmanı ile veriye ve kime erişebilen kontrolü.

Daha hızlı erişim için önbellek verileri: Daha hızlı yanıt süreleri sağlayan bir DADI birimi Redis sunucusu veya yerel dosya sistemi kullanarak önbellek verileri değerlendirilir.

Yorum Yapılmamış

Yorumlar kapalı.