Güç Ve Performansın En Şık Kombinasyonu Psion Omnii RT15

Kasım 8, 2014

Psion Teklogix el terminalleri BOER Bilişim’in kullanıcılarına sunduğu en sağlam ve en kaliteli el terminallerini üreten isimlerden biridir. Omnii RT15, sunduğu sınırsız olanaklar ve performansıyla Psion’un kalitesini bir kez daha kanıtlar niteliktedir.

Psion Omni RT15 Endüstriyel el terminali kavramını bir adım öteye taşıyan özelliklere sahiptir. Texas Instruments® AM3715 Sitara ARM mikroişlemcisi ile endüstride eşine nadir rastlan bir performansa sahiptir. Microsoft Windows CE 6.0 ve Windows Embedded Handheld 6.5 işletim sistemi seçenekleri ile de mobil işlemleri kolaylaştıracak pek çok uygulamayı içerisinde barındırır. Omnii RT15 sahip olduğu, Bluetooth ve Wi-Fi kablosuz bağlantı olanakları ile diğer cihazlarla anında bağlantı kurarak veri akışını sürekli kılar. Modüler yapısı sayesinde her türlü barkod okuyucu seçeneğine sahiptir. 1D lzer, 1D Imager ve 2D Imager barkod okuyucuları barkod okuma işlemlerini hızlı ve doğru şekilde gerçekleştirir. 3 Mega Piksel kamerası da görüntü alma olanağını kullanıcılarına sunarak veri toplama işlemlerinin üretkenliğini arttırır. Kullanılan verilerin rahatça arşivlenebilmesi için Omnii XT15’in hafızası MicroSD kart ile 32GB’a kadar genişletilebilir.

Sunduğu gelişmiş özelliklerin yanında Omnii RT15 endüstriyel ortamların en zorlu şartları altında bile sorunsuzca işlem yapabilecek şekilde tasarlanmıştır. Su ve Toz dayanımı IP65 seviyesindedir, 1.8 metreden beton zemine düşmeye dayanıklıdır, ayrıca çok yüksek ve çok alçak sıcaklıklar altında yoğuşma riski olmadan çalışabilir. Omnii RT15 5000 mAh pili sayesinde 20 saat boyunca aralıksız çalışabilir. Sağlam yapısına ek olarak klavyesi, ağır endüstriyel alanlarda eldiven kullanan personellerin rahat kullanabilmesi için tasarlanmıştır.

Psion Omnii RT15 pek çok alanda pek çok uygulama için kullanılabilecek çok yönlü, yüksek performanslı bir el terminalidir.

Fiyat Bilgisi için boer.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yorum

  • Turgay Çürük Şubat 19, 2018, 5:10 pm

    şuan elimde kullanıyorum el terminalleri arasında amiral gemisi olarak tanımlıyor depocu olarak yıllardır çalışıyorum bu makina üzerinde çok el terminali kullandım bu makina gibisini görmedim çok iyi makina