Datalogic Magellan 2200VS

Kasım 4, 2014

Datalogic Magellan 2200VS genellikle Magellan platformunu kullanan orta ve büyük market ve mağaza uygulamalarında yüksek performans elde etmek üzere dizayn edilmiştir. Diğer rakip okuyuculardan farklı olarak Magellan 2200VS tarama performansı , Ürün Raporlama gibi eşsiz deger katan yazılımları açısından kendi sınıfının lideridir ve içeriğindeki Magellan Platformu da dikkate alınırsa daha fazlasınıda yapabilir. Hem elle yapılan okuma işlemlerinde hemde otomatik yapılan okutmalarda ergonomi verimliligini en üst seviyeye çıkartmak için Magellan2200VS geniş ve heryönde tarama değerlerine sahip olmaktadır. Her Magellan tarayıcısı kolay yazılım yükseltebilmek için flash bellege sahip olmaktadır. Bağlantı kurduğu bilgisayarda kendisi için raporlama özelliği sunar ve 1 ocak 2005 ten itibaren USA ve Kanada’da uygulanacak olan Sunrise 2005 kararlarını uygulayabilmektedir.Böylece 12 dijitlik UPC koduna ek olarak EAN-8 ve EAN-13 Barkodlarıda ilave edilerek işleme konulabilmektedir. Ayrıca Magellan2200VS en aza indirgenmiş sembol aralıgı (RSS) özelliğini destekleyen bir çok popüler barkod sembolleri ile uyumlu olarak çalışabilmektedir.

Magellan2200VS sadece bir barkod tarayıcısının çok ötesinde bir cihaz olarak tasarlanmıştır.Verimlilik gösterge Raporlama(PIR) programı eklendiğinde spesifik bir ürün,tarayıcı, kasa yada kasiyer için çok faydalı olmakta kolayca takip edilebilmektedir. Bu yazılım Magellan2200VS yi POS noktasında verimliliği yükselten bir cihaz haline getirmektedir. Ayrıca POS noktasında sabit bir yerde bir bar tarafından yüksek bir seviyede durmaktadır. Dikey tarayıcılar ise , tamamen farklı bir seviyededir.

Teknik Özellikleri

Datalogic Magellan 2200 VS barkod okuyucu 1D lazer dikey barkod okuma teknolojisi ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Ger ibildirim özelliği diğer ürünlerde olduğu gibi Led ışıklandırma ve ses sistemi ile sağlanmaktadır. Bağlantı seçenekleri Auxiliary Ports( Powered RS-232)/ IBM 46xx/ Keyboard Wedge/ OEM (IBM) USB/ RS-232/ USB özellikleriyle bağdaşmakta olup diğer aygıtlarla da bağlantı kurulabilmektedir. 10 C derece ile 40 C derece arasında çalışma sıcaklığın sahiptir. Sadece siyah renk le üretime sunulmuştur. Ağırlığı 1.1 kg dır.

 

 

 

Yorum Yapılmamış

Yorumlar kapalı.