Datalogic Magellan 2300HS

Ekim 7, 2014

Datalogic Magellan 2300HS yatay olarak kullanılan yüksek performanslı barkod okuyucu modelidir. Genellikle Orta ve yüksek ölçekli satış yapılan ortamlarda kullanılmak üzere üretilmiştir. Piyasaya için çok cazip fiyatla sunulmuştur. İçerdiği kategorideki diğer barkod okuyuculara oranla yüksek ergonomi ve verimliliğe sahiptir. Gelişmiş First strike çözümleme teknolojisiyle tarama hızı gelişmiş olan Datalogic Magellan 2300HS barkod okuyucu, hasara uğramış zedelenmiş ve kötü yazıcı kalitesiyle basılmış barkodların okunabilirlik olasılığını kolaylaştırmaktadır. İçerisindeki flash hafıza yazılım güncellemesini başarıyla gerçekleştirilmesine olanak tanımaktadır. Datalogic Magellan 2300HS tek boyuta sahip sembolleri çözümleyebilmektedir. Çoklu arabirimlerini kullanarak sistem bağlantısını sağlayabilmektedir. RS-232 portuyla barkod okuyucuya elde kolay kullanım olanağı sunan bir başka okuyucu cihaz ilave edilebilmekte bu sayede kullanıcıya esneklik kazandırmaktadır.

Teknik Özellikleri

Datalogic Magellan 2300HS barkod okuyucu 1D lazer yatay barkod okuma teknolojisi ile uyumluluk göstermektedir. Saniyede 325 okuma tarama gerçekleştirebilmektedir. Okuma mesafe alanı en fazla 23.3 cm ile sınırlandırılmıştır. Okuma geri bildirim özelliği Green Spot olup Led ışıklandırma ve Ses sistemi yöntemiyle sağlamaktadır. Kullanıcı barkod okuttuğu esnada oluşan yeşil ışık geri bildirimi sağlamaktadır. Bağlantı özellikleri arasında Auxiliary Ports( Powered RS-232)/ IBM 46xx/ Keyboard Wedge/ OEM (IBM) USB/ RS-232/ USB yer almakta olup böylece diğer cihazlarla da uyumluluk gösterebilmektedir. Çalışma sıcaklığı 0 C derece ile 40 C derece arasında olup bu sıcaklık derecesinde dayanıklılık göstermektedir. Sadece siyah renk seçeneği ile üretilmiştir. Boyutları 15.5 cm, 15 cm ve 8 cm den oluşmaktadır. Ağırlığı 1.1 kg dır.

Datalogic Magellan 2300HS barkod okuyucu diğerlerinden farklı olarak yatay olarak konuşlandırılmıştır. Okuma teknolojisi de yatay olarak adlandırılmaktadır. Yıpranmış, zedelenmiş barkodları rahatlıkla okuyabilmekte olup, seri barkod okuma işlemleri esnasında oluşabilecek olan aksaklıklar da gelişmiş teknolojisi sayesinde en aza indirgenmiştir. Beş yıl süreyle garanti ve bakım hizmetleri ücretsiz olarak verilmekte olup ürünün kurulumu da Datalogic teknik ekibi tarafından yapılmaktadır.

Yorum Yapılmamış

Yorumlar kapalı.