Datalogic Magellan 1100i

Eylül 30, 2014

Datalogic Magellan 1100i barkod okuyucu Datalogic’in yeni nesil tarama teknolojisine sahip, seri ve yüksek performanslı modellerindendir. Masa üstüne sabitlenerek kullanılabilen Datalogic Magellan 1100i hem lineer barkod sembollerini hem de iki boyutlu barkod tipleri ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. Yenilikçi özelliğe sahip olan External Read Indicator (harici okuma göstergesi) barkod okuyucunun 3. Parti RFID ve EAS’e ile mlu olarak çalışabilmesini sağlamaktadır. Sahip olduğu Akıllı aydınlatma teknolojisiyle Datalogic Magellan 1100 i parlak seviyelerle bağlanabilmekte, mobil telefonlardan, PDA cihazlardan ve diğer bilgisayar ekranlarından otomatik olarak barkod çözümleyebilmekte ve aynı zamanda imaj yakalayabilmektedir. Hareketli kodlara karşı yüksek şansı olan yazıcı bu gibi işlemlerde doğru çözümlemelerde bulunabilmektedir.Green spot (yeşil nokta) teknolojisi ile genellikle sağlık sektörü , kütüphane gibi alanarda sessiz bir şekilde çalışılabilmesine imkan sağlamaktadır.

Teknik Özellikleri

Datalogic Magellan 1100i barkod okuyucu 2D ımager Barkod okuma teknolojisi ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. Okuma tarama hızı 1,768 digital scan lines/sec tir. Okuma mesafe aralığı 6.6 mils PDF: 3.8 to 7.6 cm, 10 mils Data Matrix :0 to 4.5 cm,10 mils PDF: 3.1 to 15.2 cm,15 mils PDF: 2.5 to 15.2 cm,24 mils Data Matrix: 0 to 12.7 cm aralığındadır. Çözünürlük oranı 0.130 mm ile 5 mils seviyesindedir. Okuma geri bildirim özelliği Led ışıklandırma ve Ses sistemi (Green Spot) ile sağlanmaktadır. Bağlantı özellikleri arasında IBM 46xx/Keyboard Wedge/OEM (IBM) USB/RS-232/USB yer alıp diğer cihazlarla da bağlantı kurulabilmektedir. Çalışma sıcaklığı 0 C derece ile 40 C derece sıcaklığında dayanıklılık gösterebilmektedir. Darbe dayanıklılığı konusunda defalarca teste tabi tutulmuş olup 1.2 metre yükseklik mesafesinden düşmeye karşı dayanıklılık göstermektedir. IP sertifikasına sahip olan bu ürün toza ve suya karşı dayanıklıdır. Siyah ve Gri renk seçeneği ile iki renk olarak satışa sunulmaktadır. 8.4 x 7.1 x 9.4 cm ebatlara sahiptir. Ağırlığı 198.5 gramdır.

Datalogic Magellan 1100i barkod okuyucu gelişmiş teknolojisiyle ön plana çıkmaktadır. Datalogic firmasının 5 yıllık garanti kapsamındadır. Seri barkod okuma işlemleri sırasında oluşabilecek aksaklıklar önceden tespit edilerek çözümlenmiştir.

 

Yorum Yapılmamış

Yorumlar kapalı.