Koltuk Yıkama

Temmuz 28, 2015

İnsanların günlük yaşamlarında en çok kullandığı eşyalardan birisidir koltuklarımız. Bazen üzerine oturur bazen yatarız ama her an onunla temas halindeyizdir. Bu kadar çok kullandığımız eşya tabi ki de kirlenecektir. Kirlenen bu koltuklarımızın temizlenmesi için dikkat etmemiz gereken hususlar vardır.
1) Koltuk kumaşının cinsi ve modeli
2) Nasıl bir temizlik aşamasından geçmesi gerektiği
3) Koltuğun ne ile temizleneceği
4) Temizlik için en uygun olan bütçe
İlk olarak kumaşın cinsi temizlik yaparken önemlidir. Çünkü bazı kumaşlar renk atar bazı kumaşlar ise hassas bir yapıya sahiptir. Kumaşa uygulanan yanlış bir uygulama kumaşa zarar verdiği zaman koltuğumuzun görselliğini bozar. Bu deformasyon bizi rahatsız eder.
İkinci olarak nasıl bir temizlik aşamasından geçeceğidir. Kullandığınız eşyalar ister istemez gün boyu temasınızdan dolayı bakteri ve mikroplarla dolabilir. Mikropları kolayca gidermek pek mümkün olmaz. İşte tam burada biz devreye giriyoruz. Firmamızın üstün teknoloji ve yüksek buhar gücü sayesinde istediğimiz temizliği elde ederiz.
Üçüncü olarak nasıl bir halı şampuanıyla temizlenmesi gerektiğidir. Evde yaptığınız temizlikte uyguladığınız deterjanı arındırmak kolay olmayacaktır.Firmamızda yapılan temizlikte ise emiş gücü yüksek olan makinalar ile deterjandan hiç bir eser kalmayacak şekilde çeker ve koltuğunuz pırıl pırıl olur.
Dördüncü olarak ise evde koltuğunuzu temizlemek için en az üç çeşit deterjana ihtiyacınız vardır. Bu da belli bir bütçe ve emek ister. Firmamız, sizlere bu ayıracağınız bütçeyi düşünerek ve sizi hiç yormadan ister evinizde ister evden alıp eve teslim ile sizlere mükemmel bir temizlik sağlayacaktır. Böylelikle sizler bir çok yönden tasarruf etmiş olursunuz. Örneğin; Evden alıp eve teslim etmekle zamandan tasarruf, ileri teknoloji makinalarla halının yıpranmadan yıkanması ile daha uzun kullanma imkanı ve şampuanların yerinde kullanılması ile de maddi olarak tasarruf etmiş oluyorsunuz.
Bütün bunları kim istemez ki? Sık sık halı değiştirmemize artık gerek kalmayacak, taşımak, elde yıkamak, gibi sebeplerden dolayı yorulmayacaksınız.
Bize Ulaşın Temiz ve Sağlıklı Evinize Merhaba Deyin
Kaliteli bir halı yıkama hizmeti mi almak istiyorsunuz? O zaman bu isteğinizi gerçekleştirecek doğru adrestesiniz. Kaliteli halı şampuanlarıyla doğru yıkama teknikleri ile halılarınız artık daha temiz ve daha uzun ömürlü olacak. Evinizin içi bile doğa temizliğini hatırlatacak sizlere. Neden mi? Çünkü mükemmel şampuan çeşitleri ile bu hissi sizlere yaşatacağız.
Evinize en yakın halı firmalarımıza ulaşabilir, sizde bu müthiş temizlik ve hijyeni evinizde yaşayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken iletişeme geçerek evinizin en önemli yaşam alanını oluşturan halılarınızı emin ellere teslim etmek.
Sitemizde halı yıkamanın önemi, doğru halı yıkama teknikleri ve pratik leke çıkarma bilgileri içeren makalelere de ulaşmanız mümkün. Her türlü imkanımızı seferber ederek birinci derecede amacımız müşteri memnuniyetidir. Olmazsa olmazımız her gelen müşterimizin bizim hizmetimizden memnun kalmasıdır.
Her bütçeye, her kesime hitap eden kampanyalarımız ile artık evleriniz pırıl pırıl halılar ile daha hijyen ve daha şık. Size gelen misafirleriniz daha adımını atar atmaz iç geçirecekler. İçlerinden “Bu komşum nasılda temiz tutmayı başarıyor.” demekten kendini alamayacaklar. Misafirlerinizin bu tutumunu hissettikçe kendinizi nasıl ödüllendirdiğinizi daha iyi anlayacaksınız.
Sağlıklı, hijyen, ferah bir ortamda mutlu yaşamak için bizler karşınızdayız. Unutmayın her şeyin kendine göre bir ilmi, tekniği ve kuralları vardır. Emin olun halı yıkamada teknik bilgi ve tecrübeli uzman ekip ve ileri teknoloji ekipmanlarımız ile evinizin ferahını, halılarınızın hijyenini sizlere sağlayacağız.
Birlikte daha güzel mutlu günlere ulaşmak dileğiyle.

Bir yorum

  • Hanife Gülen Ağustos 18, 2017, 8:21 pm

    Ah çocuklarım ahhhh miniklerim bir rahat durmuyor ki her gün yeni bir şey dökülmemesi için dua eder oldum. Eve koltuk temizleyen bir ekip çağırdım 2 saat uğraştılar ama ben çok beğenmedim kendim ne yapabilirim acaba