Datalogic Magellan 3300HSi

Ekim 21, 2014

Datalogic Magellan3300Hsi yüksek performanslı barkod yazıcı genel olarak perakende satış noktalarında mağazalarda, süpermarketlerde kullanılan yatay olarak konumlandırılabilinen modellerdendir. Lineer barkod sembolleri ile beraber iki boyutlu kodları çözümleyebilmektedir. 10.2 cm okuma yüksekliğine sahiptir. Datalogic Magellan 3300 HSi Yaklaşık 800 gr lık ağırlığı ile çok hafif bir barkod tarayıcıdır. Hız ve okuma mesafesi gibi ana unsurlarda gelişmiş özelliklere sahiptir. Yeni nesil imaj teknolojisi okunması zor barkod çıktılarını daha basit bir şekilde taranma işlemini sağlamaktadır. Datalogic Magellan 3300HSi barkod okuyucuda varolan Micro SD kart girişi güncelleme ve yapılandırma gibi yazılım işlemlerinin kolay bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak tanımaktadır. İmaj yakalama özelliğine sahiptir. RS-232 bağlantı portu barkod okuyucuya elde kullanılabilen bir başka okuyucu ilave edilebilmesini sağlamakta ve böylelikle kullanıcısına esneklik kazandırmaktadır.

Teknik Özellikleri

Datalogic Magellan3300Hsi barkod okuyucu 2D Imager yatay barkod okuma teknolojisi ile birlikte çalışabilmektedir. Okuma tarama hızı saniyede 39 milyon pixel özelliğindedir. Okuma mesafesi 10.2 cm okuma yüksekliğine sahiptir. Işık kaynağı Multiple diffused 625nm LEDs özelliğindedir. Green Spot teknolojisi ile uyumlu olarak çalışabilen bu barkod okuyucu bunu kullanabilmek için Led ışıklandırma ve Ses sistemi özelliklerini kullanmaktadır. Bağlantı tipleri arasında Auxiliary Ports( Powered RS-232)/ IBM 46xx/ Keyboard Wedge/ OEM (IBM) USB/ RS-232/ USB özelliklerine sahiptir. Diğer cihazlara entegre olabilmektedir. Çalışma sıcaklık derecesi 0 C ile 40 C derece arasındadır. Yalnızca siyah renge sahiptir. 15 x 15 x 8 cm ebatları ile uyumludur. Ağırlığı 790 gramdır.

Datalogic Magellan3300Hsi yıpranmış zedelenmiş, hasar görmüş barkodlarla uyumlu olarak çalışabilmektedir. Herhangi bir sorun anında Datalogic in teknik ekibi yardımcı olmaktadır. Beş yıl süreyle bakım ve garanti hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Kurulumu Datalogic firması tarafından yapılmaktadır. Oluşabilecek aksaklıklara karşı önceden önlem alınarak dizayn edilmiştir.

 

 

 

Yorum Yapılmamış

Yorumlar kapalı.