BridgeCoin Nedir, Ne İşe Yarar?

Kasım 17, 2019

BridgeCoin günümüzde en popüler sistemlerden biridir. Aly kodların ticaretini destekleyen merkezi olmayan bir değişim anlamına gelmektedir. Kripto para piyasası içinde tek bir başarısızlık noktasını ortadan kaldırmaya yönelik yeni bir oluşum. (BCO) benzersiz bir satış noktası olmanın ötesinde birden fazla kıtada çalışmaktadır. Güvenilir işlem hacminde azaltılmış yayınlama ve desteklenen paraların geri çekilmesi işleminde güvenle kullanılan ağ sistemi olan coin. Satın alma işlemlerinin hızla sürdüğü keşfedilmeye devam edilen bir birimdir.

 

BridgeCoin Nedir?

BridgeCoin özellikle performans sorunlarıyla uğraşılan, hırsızlıkların sorun olduğu manipülasyonlar, hacking olayları ve hükümetin yayından kaldırılmasına neden olabilecek kargaşaların merkezi kripto para birimi alışveriş süreçlerinde hizmete sunulan bir altcoinlerden biridir. (BCO) merkezi olmaya bir blok sisteminden oluşmaktadır. Merkezi olmayan blok tabanı zinciri sipariş defteri ve çoklu imza ağ geçidi sistemiyle yürütülen bir ağ tarafından çözülür bir sistemdir. Merkezi arıza noktası bulunmayan bir sistemdir. Satın alma, para çekme, yatırma ve sipariş kitapları blokta şeffaf bir şekilde kayıt altına alınmaktadır.

 

Merkezi Olmayan Coin

BridgeCoin merkezi olmayan bir teknoloji olması istenilen zaman diliminde yatırım yapma ve çekim işlemini gerçekleştirmeyi mümkün kılmaktadır. Ticaretin yapılması için belirli bir zaman dilimine bağlı kalınmamaktadır. Her müşteri için özel anahtarları bulunmakta ve kendi paralarını bu şekilde almaktadırlar. (BCO) borsadaki paraları için erişim söz konusu değildir. Merkezinin olmamasından kaynaklı alışverişin ardındaki blok zinciri grafen saniyede 100 bin işleme kadar işleme yapabilmektedir. 3 saniyelik bir doğrulama süreç, gerçekleşmektedir. Coin piyasası için epey hızlı olduğunu söylemek mümkün. Satın alma, satma, çekme, yatırma gibi tüm ticari işlemler için kusursuz bir işlem kolaylığı anlamına gelmektedir.

 

Bridgecoin Sistemindeki Değişiklikler

BridgeCoin madeni paralarını paylaşanlar için kar payı yapılmaktadır. (BCO) jetonların paylaşılmasının sağlanması üzerinde jeton sahipleri gelir elde edebilir hale gelmekte. Satın alan ve paylaşımı gerçekleştirenler için CyrytoBridge merkezi olmayan borsasında elde edilen karın tam %50 oranındaki miktarı jeton sahiplerinde paylaştırılacak ve dağıtımı yapılacak. Bu uygulama sayesinde gerçek anlamda maddi kazanç sağlamak mümkün hale gelmekte. Madencilik anlayışı içinde yenilikçi fikirlerin sunulmasıyla farklı boyutlar elde edilmekte.

BridgeCoin yapıcı programında yeni genişletme çalışmaları devam ediyor. Satın alma sürecinde sipariş ücretlerinin geri denmesi yapılarak piyasa yapıcılarının ödüllendirilmesi çalışmalarına devam ediliyor. (BCO) web cüzdan kullanımında yeni sürüm otomatik olarak alınmaktadır. Eski sürüm yerine yeni sürümün yüklenmesiyle sistem daha hızlı çalışmaktadır. Coin ticaret hayatı içinde likidite sağlayarak para kazanma sisteminin kurulmasıyla sektöre hızlı giriş yapmış bir birimdir. Amaç daha ileri seviyede hizmet sunumunu gerçekleştirmektir. Bunun için de çalışmalara devam ediliyor.

Bitcoin hakkında daha fazla bilgi için bitcoindeks.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Yorumlar kapalı.